2019 Kalendár súťaží

Január

 
27.-3.2.Sústredenie25mJánská Dolina

Február

9.-10.2.Putovný Pohár Slov.raja25mSpišská N.Ves
16.2.FPD Slovenský pohár žiakov ZSO25mSenica
23.-24.2.Veľká Cena Trnavy25mTrnava

Marec

2.-4.3.Veľká Cena Slovenska25mBratislava
10.3.Jarné plavecké nádeje záp.slov.oblasti25m
17.-18.3.Jarné M-ZSO Kat B, A, J, S25m
23.-25.3.Jarná Cena Žiliny50mŽilina

Apríl

7.-8.4.Banská Bystrica Cup50mB.Bystrica
7.4.Cena Humenné25mHumenné
13.-15.4.VC Popradu, Memoriál Lutza50mPoprad
14.4.Pohár Všestranosti plav.nádejí25mŠamorín
14.4.VC Nové Zámky25mN.Zámky
14.-15.4.Pohár Priateľstva25mRimavská Sobota
28.-29.4.VC Dolný Kubín, Žinčicový Pohár25mDolný Kubín

Máj

4.-6.5.Orca Cup50mBratislava
5.-6.5.Májové Brno50mBrno
5.-6.5.Veľká Cena Liptova25mLiptovský Mikuláš
10.-13.5.Inter. Swim Meet50mViedeň
25.-27.5.Majstrovstvá SR juniorov50m
26.-27.5.O Pohár mesta Handlová25mHandlová
25.-27.5.VC Pardubíc50mPardubice

Jún

2.-3.6.FPD Slov.Pohár žiakov SSO 2.kolo50m
2.-3.6.VC Prahy50mPraha
8.-10.6.Majstrovstvá Slovenska žiakov A50m
15.-17.6.Majstrovstvá Slovenska žiakov B50m
22.-24.6.Majstrovstvá Slovenska Open50m
30.-01.7.Majstrovstvá Slovenska v diaľ.plávanieOWBratislava

August

25.8.Jazerná desiatka diaľ.plávanieOWKošice

September

1.9.Štúrovské stovky50mŠtúrovo
7.-15.09.SústredenieLignano Sabb.Taliansko
22.-23.09.Slovenský pohár žiakov - 3.kolo FPD25mTrenčín
29.09.Jesenné M-ZSO dlhé trate25mPovažs.Bystr.

Október

4.-6.10
6.10. Pohár Olympijskych nádejí 50mPoprad 
6.10.  O pohár mesta Levice - Dial.plav.25mLevice 
13.-14.10. Jesenné M-ZSO B,A,J+S
20.10.  Pohár primátora mesta25mTopolčany 
20.10.Jesenné plavecké nádeje ZSO25mMyjava 
27.10.Pohár mesta Trenčín 25mTrenčín 

November

2.- 4.11.  Slovakia Swimming Cup SPD,LEN,FINA25m Trenčín
3.-4.11.  Memoriál Jozefa Baláža 25m Spišs.Nov.Ves 
10.-11.11. O Pohár Delfína25mNové Zámky
17.-18.11. Slovenský pohár žiakov - 4.kolo SPZ 25m Spišská N.Ves 
16.-18.11.  Plzeňské šprinty 2018 - LEN 25mPlzeň
23.-25.11.  Majstrovstvá SR OPEN - LEN25mŠamorín
30.-2.12. Majstrovstvá SR starších žiakov 25mŠpišská N.Ves

December

1.12.Pohár všestrannosti plav.nádejí  25mŠamorín 
7.-9.12.  Zimné M-SR ml.žiakov 25mNové Zámky 
11.-16.12. MAJSTROVSTVÁ SVETA 2018 25mHanhgzhou Čína
14.-16.12. Majstrovstvá SR juniorov 25mTrnava 
15.12.  Vianočné plavecké preteky 25mŽiar nad Hronom 
21.-22.12 Memoriál Ľ Kukurelliho  50mKošice 
23.12. ?? Vianočné radovánky 25m

Piešťany

Vekové kategórie od 1.1. 2018
ml.žiačky    "B"     10 - 11 roč.2008-07
ml.žiaci      "B"     11 - 12 roč.2007-06
 
st.žiačky     "A"     12 -13 roč.2006-05
st.žiači        "A"     13 -14 roč.2005-04
 
ml.juniorky "MJ"   14 - 15 roč.2004-03
ml.juniori    "MJ"   15 - 16 roč.2003-02
 
st.juniorky  "SJ"  16 -17 roč.2002-01
st.juniori    "SJ"   17 -18 roč.2001-00
 
seniorky    "S"     18 a st.    
seniori       "S"     19 a st.
Masters               25 a st.

Táto stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľského zážitku. Používaním webovej stránky súhlasíte so všetkými súbormi cookie v súlade s našimi pravidlami cookies.

Top