Január

27.-3.2.Sústredenie25mJánská Dolina

Február

10.-11.2.Putovný Pohár Slov.raja25mSpišská N.Ves
17.2.Jarné kolo M-ZSO dlhé trate
24.-25.2.Veľká Cena Trnavy25mTrnava

Marec

2.-4.3.Veľká Cena Slovenska25mBratislava
10.3.Jarné plavecké nádeje záp.slov.oblasti25m
17.-18.3.Jarné M-ZSO Kat B, A, J, S25m
23.-25.3.Jarná Cena Žiliny50mŽilina

Apríl

7.-8.4.Banská Bystrica Cup50mB.Bystrica
7.4.Cena Humenné25mHumenné
13.-15.4.VC Popradu, Memoriál Lutza50mPoprad
14.4.Pohár Všestranosti plav.nádejí25mŠamorín
14.4.VC Nové Zámky25mN.Zámky
14.-15.4.Pohár Priateľstva25mRimavská Sobota
28.-29.4.VC Dolný Kubín, Žinčicový Pohár25mDolný Kubín

Máj

4.-6.5.Orca Cup50mBratislava
5.-6.5.Májové Brno50mBrno
5.-6.5.Veľká Cena Liptova25mLiptovský Mikuláš
10.-13.5.Inter. Swim Meet50mViedeň
25.-27.5.Majstrovstvá SR juniorov50m
26.-27.5.O Pohár mesta Handlová25mHandlová
25.-27.5.VC Pardubíc50mPardubice

Jún

2.-3.6.FPD Slov.Pohár žiakov SSO 2.kolo50m
2.-3.6.VC Prahy50mPraha
8.-10.6.Majstrovstvá Slovenska žiakov A50m
15.-17.6.Majstrovstvá Slovenska žiakov B50m
22.-24.6.Majstrovstvá Slovenska Open50m
30.-01.7.Majstrovstvá Slovenska v diaľ.plávanieOWBratislava

August

25.8.Jazerná desiatka diaľ.plávanieOWKošice

September

1.9.Štúrovské stovky50mŠtúrovo
7.-15.09.SústredenieLignano Sabb.Taliansko
22.-23.09.Slovenský pohár žiakov - 3.kolo FPD25mTrenčín
29.09.Jesenné M-ZSO dlhé trate25mPovažs.Bystr.

Október

4.-6.10
6.10. Pohár Olympijskych nádejí50mPoprad 
6.10. O pohár mesta Levice - Dial.plav.25mLevice 
13.-14.10. Jesenné M-ZSO B,A,J+S
20.10. Pohár primátora mesta25mTopolčany 
20.10.Jesenné plavecké nádeje ZSO25mMyjava 
27.10.Pohár mesta Trenčín25mTrenčín 

November

2.- 4.11. Slovakia Swimming Cup SPD,LEN,FINA25m Trenčín
3.-4.11. Memoriál Jozefa Baláža 25m Spišs.Nov.Ves 
10.-11.11.O Pohár Delfína25mNové Zámky
17.-18.11.Slovenský pohár žiakov - 4.kolo SPZ25m Spišská N.Ves 
16.-18.11. Plzeňské šprinty 2018 - LEN25mPlzeň
23.-25.11. Majstrovstvá SR OPEN - LEN25mŠamorín
30.-2.12.Majstrovstvá SR starších žiakov25mŠpišská N.Ves

December

1.12.Pohár všestrannosti plav.nádejí 25mŠamorín 
7.-9.12. Zimné M-SR ml.žiakov25mNové Zámky 
11.-16.12.MAJSTROVSTVÁ SVETA 201825mHanhgzhou Čína
14.-16.12.Majstrovstvá SR juniorov25mTrnava 
15.12. Vianočné plavecké preteky25mŽiar nad Hronom 
21.-22.12 Memoriál Ľ Kukurelliho 50mKošice 
23.12. ??Vianočné radovánky25m

Piešťany


Táto stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľského zážitku. Používaním webovej stránky súhlasíte so všetkými súbormi cookie v súlade s našimi pravidlami cookies.

Top